Výsledky

I. Kategorie - Štěňata

1. místo - Soňa Třetinová - Very Big Boy Great Lady

2. místo- Nikola Szocsova - Colette Aussieland 

3. místo-  Gabriela Orálková - Maxim

II. Kategorie - Senioři

1. místo - Zuzana Hrušková - Robin

2. místo- Stanislava Králová - Kelly

3. místo-  Eva Kovacsová - Lord

III. Kategorie - Fena voříšek

1. místo - Aneta Ochránková - Shiva

2. místo - Nicole Marková - Roxy

3. místo - Soňa Třetinová - Kyra 

IV. Kategorie - Pes voříšek

1. místo - Lukáš Družba - Coudy

2. místo - Nikola Holušová - Kofi

3. místo - Eva Horáková - Loki

V. Kategorie - Fena bez PP

1. místo - Nicole Marková - Tiffany

2. místo -Stanislava Králová - Mia 

3. místo - Oldřiška Daňková - Minnie

4. místo - Soňa Třetinová - Olivie

VI. Kategorie - Pes bez PP

1. místo -  Petra Szczurkova - Riko

2. místo - Jana Kodrlová - Amorek 

3.místo - Lucie Jordánová - Dasty 

4. místo - Martin Novotný - Argo

VII. Kategorie - Fena s PP

1. místo  - Veronika Motyková - Igga z Bezručovy vily

2. místo - Anna Šmidáková - Heidy from Georgeland

3. místo - Markéta Vráblová - Diablesse Aisha Stříbrný vrch Křemešník

VIII. Kategorie - Pes s PP

1. místo  Nicole Marková - Ajke Ikemark

2. místo - Hana Jurajdová - Ultimo Moravia Heart

3. místo - Nikola Szocsova - Artie Black Beauty Berlinetta


Absolutní vítěz - Lukáš Družba - Coudy

Pes Sympaťák - Gabriela Orálková - Maxim 


Soutěže:

I. Dítě a pes

1. místo - Josef Ulman - Máša

2. místo - Dominika Kvapilová - Ajke 

3. místo - Vítězslav Bajtek - Ája

II. Nejoriginálnější trik

1. místo - Veronika Motyková - Majda

2. místo - Hana Jurajdová - Riky 

3. místo - Aneta Ochránková - Emily

III. Psí Karneval 

1. místo - Nicole Marková - Tiffany

2. místo - Terezie Posmýková - Heidy

3. místo - Eva Kovacsová - Joey

4. místo - Zuzana Hrušková - Robin

IV. Nejlepší pár psů

1. místo - Soňa Třetinová - Oliver, Olivie

2. místo - Horák Vojta - Jerry , Tommy

3. místo - Irena Zbořilová - Eliška, Keity

V. Nejrychlejší pár

1. místo  - Horák Vojta - Loki

2. místo - Motyková Veronika - Majda

3. místo - Družba Lukáš - Coudy

4. místo - Nikola Holušová - Kofi