Zátorský psí šampion 2019

PŘIHLÁŠKY

                Aktualizace 26.5.  Volná místa: 

Štěně - 0 míst (v případě zájmu nás kontaktujte na email, v případě, že se místo uvolní, rádi se vám ozveme. Pokud by se našlo více zájemců o přihlášku do kategorie štěně, stále je možné přidat další kategorii)

Senior - 2 místa (budou 2 kategorie)
Fena voříšek - 2 místa
Pes voříšek - 0 míst (v případě zájmu nás kontaktujte na email, v případě, že se místo uvolní, rádi se vám ozveme)
Fena bez PP - 5 míst (Budou 2 kategorie)

Pes bez PP - 0 míst (v případě zájmu nás kontaktujte na email, v případě, že se místo uvolní, rádi se vám ozveme. 
Fena s PP - 1 místo (budou 2 kategorie)
Pes s PP - 2 místa

* V případě, že bude kapacita naplněna, vyhrazujeme si právo přihlášku nepřijmout, případné platby za startovné budou vráceny

Zasílejte pouze na uvedený formulář, pro každého pejska zvlášť :) 

Pozor! Přijetí přihlášky nepotvrzujeme emailem, během pár dní se vaše jméno a jméno pejska objeví v sekci přihlášených zde na webu!!!

Přihlašování do 26. 5. 2019!!! 


Zde

Vyplněním a odesláním formuláře/přihlášky souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů, které jsou ve formuláři uvedeny. Souhlas je udělen na dobu minimálně 5 let, kdy budou všechny osobní údaje ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů uchovány. Souhlas je nezbytný pro registraci účastníka na akci a pro poskytnutí dalších služeb s tím souvisejících. Pro uplatnění práv, získání informací, položení dotazů ohledně zpracování osobních údajů, žádost o vymazání, můžete využít emailovou adresu psi-sampion@seznam.cz .Správcem přihlášek a tím i osobních údajů je Petra Kofroňová, Zátor 12, 793 16.